• Головна
  • Житомиряни завоювали медалі на чемпіонаті світу з акватлону в Канаді
17:05, 29 серпня 2014 р.

Житомиряни завоювали медалі на чемпіонаті світу з акватлону в Канаді

Більше 3000 спортсменів із 73 країн світу  з'їхалися в канадське містечко Едмонтон, де з 27 серпня по 1 вересня триватиме на Гранд-фінал чемпіонату світу з триатлону 2014 року. Це одні з найважливіших та найпрестижніших змагань цього сезону. Беруть участь у гранд-фіналі і житомирські спортсмени - Юля Єлістратова, Олександра Степаненко, Єгор Мартиненко. І вже в перший день змагань вони встигли вибороти перші медалі для України.
Про це пише Спортивний Житомир.

Традиційно відкривав гранд-фінал змагання з акватлону - 2014 Edmonton ITU Aquathlon World Championships. На цій дистанції Юля Єлістратова здобула срібло, програвши менше 20 секунд Anneke Jenkins (NZL). Нагадаймо, що минулого року на цих змаганнях Юлія Єлістратова була лише третьою, так що цього разу їй вдалося покращити свій результат. Так само другою в юнацькій категорії стала житомирянка Олександра Степаненко. Їй не вистачило лише 6 секунд, аби виграти змагання. У чоловіків бронза дісталася житомирянину Єгору Мартиненку.

Змагання триватимуть й далі. Сподіваємося, що наші триатлети будть успішними й на інших дистанціях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію