нагороди
12:24, 10 лютого 2015 р.

Житомирські легкоатлети привезли три золота і бронзу з чемпіоната Києва

нагороди

Житомирські легкоатлети продовжують підкорювати п'єдестали країни. Після успішного виступу в Запоріжжі, наші спортсмени взяли участь у чемпіонаті Києва в приміщенні і привезли додому чергові нагороди, повідомляє Спортивний Житомир.

Золото на дистанції 200 метрів у жінок виграла вихованка ОШВСМ Марія (Ковальчук) Макашова (тренери - Нікітіни А.В.,Н.М.). Вона стала кращою з поміж 15 спортсменок.

У чоловіків золото на дистанції 400 метрів здобув Назарій Дзюбенко (ОШВСМ, Зорнік В.Р.), який всього на долі секунди випередив киянина Дмитро Пожара. Третім на цій же дистанції став ще один житомирянин Дмитро Гедзюк (ОШВСМ, Зорнік В.Р.). Він програв лідеру так само менше секунди. Загалом на дистанцію вийшли 20 спортсменів.

Ще одну золоту нагороду виграв Роман Ярко (ОШВСМ, Нікітіни А.В.,Н.М.) на дистанції 800 метрів. Роман впевнено лідирував протягом усього забігу і зумів відірватися від найближчого переслідувача на три секунди. Всього у забігу взяли участь 22 учасника.