Татуаж брів, очей (стрілка) в Житомирі. Майстер татуажу губ виїзд на дім

На жаль, оголошення застаріло
Зробити татуаж брів Житомир, татуаж губ і татуаж очей (стрілка) з виїздом на дім по Житомиру ви можете, звернувшись в нашу компанію. Пропонуємо якісний перманентний макіяж (татуаж) в Житомирі.
На сьогоднішній день перманентний макіяж - це практичний спосіб виглядати яскраво і виразно, без необхідності використання декоративної косметики кожен день. У вас завжди буде ідеальна форма брів і губ, ваші очі будуть виразними, більше немає необхідності купувати дорогу косметику і постійно оновлювати макіяж протягом дня.
Татуаж брів виконується з виїздом на дім по Житомиру. На початку, ви обговорюєте всі ваші запитання щодо процедури татуажу, далі майстер татуажу в Житомирі креслить ескіз олівцем, після чого слідкує растушевка пігменту. Чи не кожній жінці потрібна повна растушевка ескізу брів - шотірування.
На даний момент найбільшою популярністю користується волоскові татуаж (волосковая техніка нанесення татуажу). Виконаний в цій техніці перманентний макіяж робить брови найбільш природними і натуральними. Наш майстер підбере найбільш відповідний колір пігменту, підкаже, в якій техніці перманентний макіяж буде найбільш актуальний для вас.
У нас ви можете викликати майстра, який якісно виконає татуаж губ в Житомирі. Майстер татуажу виїжджає до вас виводить лінію контуру губ і розтушовує пігмент, а можна зробити тільки татуаж контуру для більшої виразності лінії губ. Також актуальна послуга татуаж очей в Житомирі. Найчастіше роблять підводку по верхній і / або нижній повіці. Можна намалювати стрілки або розтушувати верхню лінію, для додання ефекту густих вій.
Після того як ви зробите татуаж, у вас буде відмінний зовнішній вигляд в будь-якій ситуації: на пляжі, в сауні, в басейні. Більше немає необхідності переживати через «попливше» око, або витерту помаду. Татуаж і Корекція татуажу в Житомирі виконується на високому рівні і за доступною ціною. Також надаємо послуги виведення татуажу.
Центр Іміджу - салон краси і стилю у Вас вдома.
Викликати майстра татуажу на дім можна щодня з 8.00 до 18.45. Виїжджаємо в будь-які райони міста + можливий виїзд в передмістя.
Наші контакти:
(050) 458-89-79
(067) 610-49-09
(063) 126-75-56
Сайт: http://imagecentre.prom.ua
Рубрики
Послуги Краса і здоров'я, косметика
0
немає оцінок
Я рекомендую
0 переглядів в лютому
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Уважаемые друзья, Вышел 4-й выпуск блога «Охотница за головами», тема которого: «Подготовка к собес...
22:27, 11 лютого
Комфортабельный отель Львовская Швейцария НЕ далико от Львова в 10 мин езды от стадиона "Арена-Льві...
18:49, 21 лютого
Интернет-магазин OfficeA4 (Украина, Киев) занимается снабжением предприятий и организаций необходимы...
23:02, 13 лютого
Учебно-информационный центр "Elite-Gold" приглашает на обучение желающих получить новую востребованн...
14:36, 11 лютого
Антенна для усиления сотовой связи от Спецантенны.
12:50, 11 лютого
Если Вам необходима прошивка для увеличения доходности добычи Asic Antminer ферм для майнинга S17, T...
18:45, 18 лютого