Ящик для іграшок ручної роботи

На жаль, оголошення застаріло
Вам потрібно купити ящик для іграшок високого рівня якості? Бажаєте замовити ящик для іграшок на вигідних умовах? Тоді для Вас є дуже гарна про пропозиція!

Ви маєте можливість доступно придбати ящик для іграшок з натурального дерева. Ящик дуже місткий, його розміри 65*40*40. По Вашому побажанню можу пофарбувати виріб в будь-який колір. Також по необхідності можу встановити коліщата.

Ящик для іграшок ручної робити дуже якісний та безпечний для дитини. Вашому малюку буде дуже цікаво складати в нього свої улюблені іграшки. Також дитина зможе гратися з ним та насолоджуватися його функціональністю. Крім цього ящик для іграшок легко впишеться в інтер’єр будь-якої кімнати.

Ціна на ящик для іграшок доступна та обґрунтована. Що відносно доставки, то відправляю наложеним платежем без передплати. Після замовлення намагаюсь якомога швидше втілити побажання клієнта в реальність. Після цього відправляю замовнику. Все насправді проходить швидко.

Вас зацікавила пропозиція? У Вас є бажання придбати ящик для іграшок з натурального дерева ручної роботи? Тоді Ви прийняли вірне рішення! Про свій вибір Ви однозначно не пожалкуєте. Для отримання більш детальної інформації набирайте: +380971359032
Рубрики
Різне
bv1359032i
Дії

Схожі оголошення

Размещение ваших объявлений на тематических досках объявлений, с отчетностью за каждое объявление....
17:19, 10 вересня
Ремонт генератора Демонтаж монтаж генератора Диагностика генератора Ремонт генератора Замена по...
17:03, 12 вересня
Реставрация цилиндров двигателя МАН Работы выполняются без снятия двигателя Наш адрес: г. Львов,...
17:03, 12 вересня
Опубликую в ручную объявления на рекламных досках, имеются свои списки площадок но могу работать и с...
17:19, 10 вересня
Доски объявлений - это один из видов рекламы в СМИ, но стоимость ее размещения на порядки ниже, а ох...
17:19, 10 вересня