Інтуїтивне (правопівкулеве) експрес-малювання – метод розвитку творчих здібностей та зняття психологічного напруження

Більшість людей вважають, що вміння малювати притаманне далеко не кожному. Обов'язково повинні бути які-небудь вроджені задатки, талант, здатність бачити по-іншому. Але, виявляється, що все не так.

Під час виконання вправ по правопівкулевому малюванню відбувається зміна сприймання світу, розвивається здатність до візуалізації, ламаються стереотипи. Формується відношення до життя як до творчості і розвивається інтуїтивне мислення.

Всі ці процеси відбуваються за рахунок тимчасового гальмування роботи лівої півкулі і людина (дитина), не звертаючи увагу на логіку, переносить на папір своє бачення предмета. В цей час ми просто малюємо те, що бачимо, не замислюючись про те, як потрібно малювати правильно. Відключення логіки та раціональної оцінки є результатом такого інтуїтивного методу творчості.

Інтуїтивне малювання – як метод арт-терапії – це чудовий спосіб позбавитися внутрішньої цензури, прибрати емоційні блоки та подивитися на світ з іншої сторони. Страхи, затиски, комплекси, негативні емоційні стани будуть вже не такими значущими, не такими реальними та безвихідними.

Правопівкулеве малювання одночасно і діагностує і приносить задоволення від вираження себе.В результаті такого способу малювання наші обидві півкулі знаходяться в повній гармонії. При цьому працездатність головного мозку здатна збільшитися до п’яти разів. Методика унікальна ще тим, що підходить практично для всіх людей, в незалежності від статі та віку ( від трьох років).

Інтуїтивне малювання – це не стільки навчання зображувальному мистецтву, а скоріше за все тренінг, який дозволяє розкритися, зняти перепони та напруження, які заважають розкриттю індивідуальності та творчих можливостей особистості.

098 032 06 77, 063 282 09 86