Бізнес вечеря «Матриця-розширення та матриця-перезагрузка»

Чим більше розширення матриці, тим вища деталізація картинки, яку ми бачимо. Тим ясніше, ми оцінюємо ситуацію, тим кращий ми робимо вибір і як наслідок, маємо кращі та якісніші результати.

Ми впевнені, що кожна людина, а ділова людина тим паче, стикається в житті з ситуацією, коли розуміє, що у своєму житті необхідні зміни. Часто життя пропонує нам різні варіанти змін, а ми ніяк не бачимо їх, або не наважуємося зробити крок назустріч цим змінам, через те, що нас долає страх невідомості.

І часом дуже складно самому, прибрати цей страх, тому що ми потрапляємо в пастку цього страху.Тож щоб трохи розширити свою матрицю ,а в деяких випадках і перезавантажити ми збираємось на бізнес вечерю.

На вечері ми поділимося досвідом як долати страхи, як розширювати можливості та досягати цілей. Це будуть живі історії, факапи, та досягнення. Досвід інших успішних людей часом так допомагає обрати точний напрямок та зробити вірний крок.

Зустріч буде цікава керівникам і власникам бізнесу, керівникам підрозділів з не менш як 3-ма особами в підпорядкуванні, представникам підприємств в регіоні чи керівникам відокремлених підрозділів.

Участь безкоштовна. кількість місць -15 чол.

Запис обов'язковий за телефоном- 097 841 77 35.

Початок о 19:00, тому прийдіть на декілька хвилин раніше.