Конкурс Герої гітари "Резонанас" спрямований виявлення та відзначення обдарованих житомирських музикантів, а саме гітаристів, розвиток обдарованої молоді, мотивацію до подальшої творчості.

Положення та реєстрація за посиланням https://forms.gle/WTk9fhHfLdjxGB3QA

Організатори конкурсу ЖОМГО "Цілком природно", за підтримки Управління Культури Житомирської Міської Ради.

Конкурс проходитиме у два етапи

- 12 грудня - акустична гітара та укулеле.

- 13 грудня - електро-гітара, бас-гітара.

Участь у Конкурсі є безкоштовною.

У Конкурсі передбачено чотири номінації без розподілу по вікових категоріях. Кількість учасників обмежена.

При реєстрації великої кількості учасників, перевага надаватиметься молодим виконавцям (до 35 років), та тим, які заявлють про виконання творів власного авторства.

Номінації:

1. Акустична гітара.

Кожен учасник виконує два музичні твори на власний розсуд. Це можуть бути класичні та сучасні твори, виконані на акустичній гітарі без використання процесорів ефектів, а також без використання фонограми, плей-беку тощо. Можливе виконання пісень, але оцінюватись буде майстерність володіння музичним інструментом.

2. Укулеле.

Учасники виконують по два музичні твори на власний розсуд. Це можуть бути класичні та сучасні твори, виконані на акустичній гітарі без використання процесорів ефектів, а також без використання фонограми, плей-беку тощо. Можливе виконання пісень, але оцінюватись буде майстерність володіння музичним інструментом.

3. Електро-гітара.

Учасники виконують по два музичні твори на власний розсуд. Учасники матимуть на вибір варіянти підключення "в лінію", або через комбопідсилювачі. Дозволяється використання процесорів ефектів, власних комбопідсилювачів, лупстанцій та ритм-машин. Оцінюватиметься не лише майстерність гри на інструменті, а й вміння працювати з обладнанням.

4. Бас-гітара.

Учасники виконують по два музичні твори на власний розсуд. Учасники матимуть на вибір варіянти підключення "в лінію", або через комбопідсилювачі. Дозволяється використання процесорів ефектів, власних комбопідсилювачів, лупстанцій та ритм-машин. Також допускається використання авторських фонограм, де не прописано бас-партію.

Оцінюватиметься не лише майстерність гри на інструменті, а й вміння працювати з обладнанням.

Виступ конкурсантів оцiнюється за 10-бальною системою, що включає:

• майстернiсть виконання та артистизм;

• художнiй рiвень репертуару;

• вміння працювати зі сценічним обладнанням;

• оригінальність композиторського рішення;

• сценiчна культура та зовнішній вигляд;

• оригінальність, новизна матеріалу та подачі твору;

• відповідність творів віку та особистості виконавців.

Оцінку виступів та розподіл місць між учасниками здійснює журі. Оцінки суддівської колегії є остаточними, та оскарженню не підлягають.

Всі учасники відбіркового туру будуть відзначені дипломами учасника та пам’ятними сувенірами. Переможці отримають цінні призи від партнерів Конкурсу, дипломи лавреату та сувенірну продукцію.

Заявки приймаються до 23:59 30 листопада.

Заявки, надіслані пізніше, розглядатись не будуть.

Про участь у Конкурсі Вас буде повідомлено телефоном або електронним листом не пізніше 8 грудня 2019 року.

Під час Конкурсу буде проводитись відеозйомка, яку в подальшому буде опубліковано в мережі інтеренет з можливістю використання організаторами та учасниками Конкурсу, в тому числі у рекламних та інших цілях, що не суперечать чинному законодавству України.