Гала-концерт Тернопільської обласної філармонії. Закриття 4-го філармонійного сезону.

Ось і закінчується черговий концертний сезон Житомирської філармонії. Скільки сердець завмирало від тієї чарівної музики, яка лунала у стінах філармонії. Але настав час зробити перерву, щоб у новому сезоні, з новою силою виконавці ще більше радували нас своїм талантом.

Ні для кого не секрет, що колективи та солісти нашої філармонії радують своїм співом та майстерністю не лише жителів Житомира, вони відомі в Україні та далеко за її межами. Тому цього року на закриття концертного сезону навзаєм приїздить концертний склад Тернопільської філармонії.

Зокрема такі відомі солісти, як Адріана Онуфрійчук, заслужена артистка України; Володимир Магай, лауреат всеукраїнських конкурсів; Ігор Гаврилюк, працює в естрадному та академічному напрямках. В репертуарі пана Ігора твори М. Лисенка, Л. Грегорі, Дж. Пуччіні, а також сучасні естрадні пісні відомих українських авторів. Артист репрезентував своє мистецтво в Україні, Польщі, Франції, Німеччині, Америці.

Також радувати житомирську публіку будуть такі колективи: чоловічий вокальний квартет «Акорд», жіноче вокальне тріо з романтичною назвою «Солов`ї Галичини» у складі Надії Татарчук, Наталії Бойко та Оксани Лісовець. Дівчата отримали високу оцінку від слухачів та музичних критиків за професійний спів. Вони є бажаними учасниками багатьох концертів, які проходять у місті та області. Концертмейстер – Ірина Кучма.

Необійдеться цього вечора і без танцю. Ансамбль танцю «Надзбручанка» репрезентує нам фольклор Західного регіону України, записаний в минулому його керівником – заслуженим артистом України Олександром Данічкіним. Це яскраві колоритні танці, жартівливі мініатюри тощо. Ансамбль неодноразово виступав за кордоном: в Бельгії, Лаосі, Шрі-Ланці, Канаді, Польщі та Франції.

Щиро запрошуємо вас відвідати цей вечір та насолодитися музикою, яка лине від душі.