Відбудеться ювілейний творчий вечір легендарного співака, народного артиста України Тараса Петриненка. Улюбленець кількох поколінь, який 10 березня цього року святкує 60-річчя, подарує житомирянам культові українські пісні в неповторному живому виконанні.

Тарас Гаринальдович знає, що мешканці Житомирщини завжди активно брали участь у визначних подіях в українській історії. Тут живуть люди, які ніколи не були байдужими до майбутнього своєї країни і свого народу. З мешканцями краю жита і миру Тараса Петриненка ріднять спільні цінності.

Саме тому видатний українець, легендарний співак вирішив відсвяткувати своє 60-річчя грандіозним концертом у Житомирі.

11 березня на сцені Житомирського академічного театру ім. І. Кочерги прозвучать пісні, що стали уособленням українського патріотичного духу.

Пісні, які вели українців на боротьбу і здіймались в небо святковим стягом перемоги. У часи лихоліть, боротьби за українську мову і українську державу пісні Тараса Петриненка давали наснагу, пробуджували серця і дарували надію.
І сьогодні, почувши перші акорди цих легендарних пісень, у кожного українця щемить серце.

Пісня Тараса Петриненка «Україна» давно визнана українцями другим гімном нашої держави. Тарас Петриненко уособлює совість нації в пісні.

Його пісні бадьорять тіло і лікують душу. Кожен його концерт – неповторне грандіозне свято справжньої української пісні в живому виконанні. Однак ця зустріч у Житомирі ще більш особлива. Адже 11 березня на головній сцені нашого краю Тарас Петриненко святкуватиме свій 60-річний ювілей.