Цьогорічне святкування Пасхи відбудеться на майдані Корольова 5 травня.

13 років поспіль на центральному майдані міста проходить святкування одного з головних християнських свят – Пасхи або Великодня.

В цей день християни святкують Воскресіння Ісуса Христа, що сталося на третій день по його смерті. Це свято виказує радість з приводу перемоги Божого Сина над смертю.

Разом відзначити свято Пасхи в Житомирі на одній сцені зберуться Керуючий Житомирською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, єпископ Києво-Житомирської дієцезії римо-католицької церкви Віталій Скоморовський, єпископ об'єднання євангельських християнських церков України, пастор церкви "Заповіт Ісуса Христа" Олександр Дехтяренко, а також привітати Житомирян зі світлим днем Пасхи прийдуть представники міської та обласної влади.

В програму свята входить:

О 14:00 годині біля кінотеатру «Жовтень» розпочнеться дитяча, розважальна програма. Для малюків та підлітків організатори підготували різноманітні конкурси, ігри, естафети та подарунки.

О 16:00 на майдані Корольова на присутніх чекають привітання священнослужителів та представників влади з Великоднем, а також святкова програма за участі музичних та танцювальних колективів Житомира.

Головним організатором свята є церква «Заповіт Ісуса Христа».

Контактні телефони: 097-53-11-969, 063-724-13-36 Людмила Паламаренко