Вечір пам'яті Михайла Горшенєва, легендарного Горшка групи Король и Шут.

З програмою каверів виступить:

  • Fatum.

7 серпня 2013 лідерові, засновнику і головному композитору легендарної панк-групи "Король і Шут" Михайлу Горшенєву виповнилося б 40 років. До свого ювілею він не дожив кілька тижнів.
Знаменитий панк-музикант, також відомий як Горшок, помер у ніч з 18 на 19 липня у своєму будинку в Санкт-Петербурзі за один день до концерту в "Зеленому театрі" в Москві.

Михайло Горшенєв народився в сім'ї військового , через що йому і його батькам доводилося часто переїжджати. Спочатку він збирався піти по стопах батька.

Разом з однокласниками Олександром Балунова (майбутній басист " КиШ ") і Олександром Щиголева (майбутній барабанщик " КиШ " ) Горщик в 1988 році заснував групу " Контора " . У 1990 році він зустрівся з Андрієм Князєвим , який став другим вокалістом , автором текстів, а пізніше - і художником.

Дует "Горщик - Князь" розпався в 2011 році , коли останній прийняв рішення почати сольну кар'єру.

Група змінює назву спочатку на "Король шутов", потім - на "Король і Шут". У кінці 90-их - початку 00- их група починає набирати популярність , з'являється на передачі "Антропологія" з Дмитром Дібровим і незабаром стає однією з найпопулярніших рок- груп в Росії.

Молодший брат Горщика - лідер гурту "Кукринікси" Олексій Горшенєв.