Центральне свято Дня студента у Житомирі відбудеться 17 листопада у концертній залі Житомирського телецентру. Саме цього дня пристрасті розжаряться до найвищої межі. Адже змагатимуться за почесне звання "Кращий молодіжний естрадний виконавець 2011 року" добре відомі молодим цінителям естрадного мистецтва Олександр ПАЛЮШКЕВИЧ (студент Житомирського музучилища та ЖДТУ), а також Андрій Глущук (студент Житомирського інституту культури), а вестиме "ринг" його постійний рефері Сергій ВІКТОРОВ.

Як повідомили головні організатори свята – Житомирська міська рада, головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради та об'єднання творчого розвитку та естрадного мистецтва "ШОУ СЕРГІЯ ВІКТОРОВА", цьогорічний "...ринг" ознаменується "запеклою" творчою боротьбою за першість, а переможе як завжди обдарованість, завзятість, врешті-решт молодість.

Розповімо про події докладніше. Ще до початку концертної програми свята у фойє телецентру будуть організовані інформаційні соціальні акції для молоді. Їх проведуть співорганізатори свята – міський Центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, міський культурно-спортивний центр, обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом, КП "Реклама" та "Клініка, дружня до молоді" міської дитячої поліклініки.

Також виступатимуть гості, відомі серед молоді виконавці – Ярослава, Дмиторо Бондарчук, Олена Мініна, міжнародна школа танцю "T-SQUAD",танцювальна група "D-EvenT", "Шоу Сергія Вікторова", Надія Олефір, танцювальна група "MAXIMUM", Маша Ревінцова, виконавиця східного танцю Олександра. Неперевершене шоу готують для студентів учасниці популярних музичних груп "Пау-TINA" та "МАГМА". Порадують око чарівні учасниці fashion-студії моделей "Elite Brilliant MODELS" у нових колекційних вбраннях.