Нічний клуб "Indigo" та S.F.E.S. Community представляють: Friendship Drum and Bass sessions 2:

Дружба це одне з небагатьох гарних якостей людини, що здатна об'єднувати людей, виховує повагу та відповідальність один за одного. Дружба це одне з тих, заради чого варто жити та боротися. Дружба це основа злагодженої роботи механізму в цілому, а також одне з основних правил та якостей S.F.E.S. Community та RHYTHMIC DRIVE FAMILY. Завдяки дружбі ми продовжуємо серію вечірок "Friendship Drum and Bass sessions", на яких ви побачите дружній колектив та інших, на нашу думку, актуальних людей, що знають, що таке дружба та гарна робота :)

24 жовтня ми представляємо другу серію з "Friendship Drum and Bass sessions", на якій ви почуєте яскравий колектив, представники нейрофанку у місті Рівне:

RED FACTION [neurofunk, Рівне]

Двоє молодих та прогресивних музикантів з міста Рівне, що роздають добротні Drum and Bass пі@#№"юлі! :) Пройшли школу електронної музики "NEUTRAL POINT MUSIC". Треки Red Faction отримали підтримку та визнання від команди Neutral Point, Sanex music rec(RU), Purple Edge rec(UK), Bomba rec(RU), Agressor Bunx, Dj Loya Lista, Bionik, Dj Aleftin, Dj Kust, Dj Electronik, BSE.

Також в цей вечір дружби будуть грати у доказ своєї злагодженої дружньої роботи резиденти S.F.E.S. Community:

FiZh [Liquid Funk/Mainstream]
Chain_RA [Neurofunk]
ЭnolK aka Brain Murder [Technoid/Darkstep]

Та найкращий друг S.F.E.S. Community, "брат по розуму":

Andy Hill [Liquid Funk/Mainstream/Jump-Up]