У Житомирській області тривають роботи з поточного ямкового ремонту доріг

 На автомобільних дорогах Житомирщини, на замовлення Служби автомобільних доріг, тривають роботи з усунення дефектів покриття задля забезпечення безпечного руху транспорту.

За тиждень, що минув, підрядними організаціями на шляхах загального користування ліквідовано ямковості, площею 12225 квадратних метрів. Про це інформує  прес-служба Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

Роботи виконувались на автодорогах як державного так і місцевого значення у переважній більшості гарячим асфальтобетоном та струменевим методом.

Підрядні організації «лікували» дорожній одяг на території Хорошівського (стара назва – Володарсько-Волинський), Ємільчинського, Житомирського, Пулинського (стара назва - Червоноармійського), Коростенського, Черняхівського та Баранівського районів краю.

Окрім того, на шляхах області тривають й роботи з середнього поточного ремонту шляхопроводів у Коростенському та Бердичівському районах та окремих ділянок на автодорозі Житомир-Могилів-Подільський.