Санаторій «Тетерів» продовжує накопичувати борги за комунальні послуги

19 вересня, у Житомирські облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Ярослава Лагути відбулося робоче засідання комісії з питання проведення інвентаризації та прийняття майнового комплексу у м. Коростишів (санаторій «Тетерів»).

Санаторій наразі знаходиться у власності ДП «Укрпрофоздоровниця». В ньому нині проживають більше 170-ти вимушених переселенців зі сходу. Санаторій має велику заборгованість за сплату комунальних послуг, яка кожного дня зростає. Для того, щоб приймати будь-які рішення щодо подальшого функціонування закладу його необхідно перевести на комунальне балансоутримання.

«Потрібно виїхати на місце та комісійно вживати заходів. Де-факто фінансування санаторію здійснюється з обласного бюджету, хоча немає ніякого стосунку до комунальної власності», – зазначив Ярослав Лагута.

Перший крок – це комісійна інвентаризація, другий – виготовлення технічної документації, визначення можливостей та джерел фінансування.

На наступних засіданнях комісія має на меті визначитися із балансоутримувачем.

Нагадаємо, що влітку Переселенці «Тетерева» мали укласти угоди на електропостачання.