Вже традиційно на території технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету провели весняну виставку-ярмарок птаховодів і твариноводів.
6 травня у ЖНАЕУ фермери Житомирської області та сусідніх регіонів представили на огляд й продаж різні породи курей, голубів, гусей, індиків, кролів, фазанів, куріпок і навіть папуг.
Поки малеча роздивлялася «асортимент» виставки, дорослі могли придбати птахів чи тварин, а фермери одразу ділилися порадами щодо їх догляду, годування та розведення цієї живності.
«Участь у нашій виставці беруть професіонали, котрі займаються розведенням конкретних порід тварин, - пояснює ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. - В університеті є тваринницька ферма, де окрім свійських тварин, мешкають також страуси. Частими гостями на фермі є школярі місцевих навчальних закладів. В агроуніверситеті є спеціалізації «Конярство», «Кінологія». Виступи учасників гуртка кінологів неодноразово прикрашали різноманітні свята, які проводимо на території Ботанічного саду, а ще там готують собак для реабілітації учасників АТО. У ЖНАЕУ проводимо фестиваль «Свято українського коня». Нині маємо виставку-ярмарок, яка з однієї сторони об’єднує фахівців певної сфери, з іншої – дозволяє мешканцям Житомира не лише ближче познайомитися із тваринами й птахами, їх характеристиками, але й придбати щось при бажанні».
Нагадаємо, що вперше цей захід відбувся у навесні 2016 року і відтоді проходить постійно – двічі на рік.