26 січня житомирський дитячий письменник, ілюстратор, редактор та педагог Кузько Кузякін (він же Дмитро Кузьменко) презентув допрем'єрні читання книжки "Кожен може поцілувати Принцесу". Девіз заходу "почитати також зможе кожен" був повністю виправданий, адже у процесі презентації були задіяні всі присутні.
Письменник зустрівся зі своїми читачами у кав'ярні-кондитерській "Теретенія". Сама зустріч-читання пройшла в рамках акції "Житомир читає дітям", яка стартувала в Житомирі на "Майстерні міста-2017".
Допрем'єрні читання стали у Житомирі першими та наразі єдиними в Україні, адже автор найближчі півроку буде за межами країни.
Ілюстратор, письменник та редактор не лише зачитував дітлахам та дорослим ще зовсім свіжі рядки нової книги, але й залучив до процесу "допомогу залу". Відвідувачі були взахваті.
Фото:Сніжана Герасимчук