У Житомирі людей з інвалідністю навчають, як започаткувати власну справу

Другий етап тренінгів щодо започаткування власної справи людей з інвалідністю розпочався 13 лютого у Домі української культури. Цього разу участь у тренінгу візьмуть 32 учасники.

Під час тренінгів ( десять модулів) люди з інвалідністю та лідери громадських організацій людей з інвалідністю дізнаються : про вибір напрямків бізнес – ідей, про сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет, техніки продажу та бізнес – комунікації, фінансове планування та підготовку бізнес – планів.

Неля Ковалюк, голова ГО «Молодь. Жінка. Сім’я.» розповіла, що такі тренінги можуть не всім підійти та сподобатись тому, що всі люди різні і те, що розповідатимуть спікери - це складні речі та навчання загалом.

«Український жіночий фонд і USAID надав грант завдяки, якому ми маємо можливість навчити людей з інвалідністю започаткуванню власної справи. В нас вже є випускники, які виграли два міні – гранти. В цьому році ми маємо учасників, які дійсно стануть випускниками і сподіваюсь, що саме вони напишуть бізнес - плани, які будуть підтримані»,- розповіла Неля Ковалюк, голова ГО «Молодь. Жінка. Сім’я.».

Тренінги проводять спеціально навчені люди, які протягом півтора роки проходили навчання.

Метою проекту є допомога людям, постраждалим від конфлікту, заснувати чи перемістити малий бізнес та підвищити спроможність організацій громадянського суспільства (ОГС) та учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі: жінкам та людям з інвалідністю (ЛзІ).

Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь у конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку.