За період з 22 по 24 березня на вірусний гепатит А захворіло 5 учнів Холосненської загальноосвітньої школи Коростенського району. Всі хворі госпіталізовані в інфекційне відділення Коростенської центральної міської лікарні. В 3-х хворих захворювання протікає в легкій формі, в 2-х хворих середньої важкості.
Про це інформує ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».
"Розроблений план заходів по локалізації та ліквідації спалаху. У вогнищі проводиться комплекс протиепідемічних заходів. З метою недопущення подальшого розповсюдження захворювань та раннього виявлення хворих проводяться обстеження контактних дітей та дорослих в домашніх вогнищах. За контактними встановлено медичне спостереження. Для лабораторних досліджень в школі відібрано зразки питної води, взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля. Проведена заключна та організована поточна дезінфекція. Проводиться санітарно-освітня робота серед учнів, персоналу закладу та місцевого населення", - поінформувало управління.
Протиепідемічні заходи у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».