У Новограді-Волинському хакер "обчистив" банківський рахунок чоловіка

Увечері 30 травня до Новоград-Волинського відділу поліції звернувся 57-річний житель району із повідомленням про крадіжку. Чоловік розповів, що з його банківського рахунку зникли 7 тисяч гривень, а у злодіянні він підозрює свого знайомого.

Як з’ясували поліцейські, кілька днів тому заявник запросив до себе додому чоловіка, який мав налаштувати його комп’ютер. Попередньо, саме він і отримав доступ конфіденційних даних на ПК, що дозволило здійснити переказ коштів на інший рахунок.

Відтак нині у рамках розслідування кримінального провадження правоохоронці встановлюють обставини події та місце знаходження 29-річного чоловіка, ймовірно причетного до правопорушення.

Поліцейські застерігають громадян від необачних дій під час здійснення фінансових операцій за допомогою мережі Інтернет.

Відділ комунікації поліції Житомирської області