Сьогодні дата, котра сповнена водночас смутку та болі, а також гордості. 16 січня — День пам'яті кіборгів!
Не передати й словами всі ті слова захвату мужністю, силою, відвагою наших воїнів, котрі обороняли Донецький аеропорт!
Звісно ж, ми не могли не згадати про цю дату й на сторінках нашого сайту. Адже дня нас це також поважна, особлива дата, котра є сумною сторінкою в історії нашої держави.
Варто пригадати, що Олега Кузьміних 22 травня 2015 року було звільнено з полону терористів бандформувань так званих Л/ДНР.
Там чоловік провів 124 дні, показавши, що й у таких складних, ба навіть більше — у жахливих та нелюдських умовах є місце для подвигу, героїзму. У полон, обороняючи Донецький аеропорт, Кузьміних потрапив разом зі ще чотирнадцятьма побратимами.
Читайте також: «Полон — це теж місце для подвигу», — «кіборг» із Житомирщини Олег Кузьміних