Опалювальний сезон у Житомирській міській територіальній громаді планують розпочати 11 жовтня.
Про це йдеться в проєкті рішення виконавчого комітету «Про початок опалювального сезону 2021–2022 років на території Житомирської міської територіальної громади».
Читайте також: На Житомирщині відкрили першу в Україні надсучасну роботизовану молочну ферму Lely, — ФОТО
Читайте також: У Житомирі заклали капсулу будівництва першого в Україні сміттєпереробного заводу, — ФОТО
Комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, іншим суб’єктам господарювання, які проводять діяльність з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії та рекомендувати акціонерному товариству «Житомиргаз» буде рекомендовано забезпечити з 01 жовтня технологічний пуск котелень на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.
Інформація про готовність житлового фонду, об’єктів теплового, водопровідно-каналізаційного господарства, закладів освіти, дошкільних і шкільних закладів, лікувально-профілактичних установ та закладів культури до роботи в осінньо-зимовому періоді буде заслухана на засіданні виконавчого комітету міської ради.
Джерело: сайт Житомирської міської ради
Читайте також: На Житомирщині у собаки виявили сказ
Читайте також: Концентрація ніжності та креативності в одному місці: парад дитячих візочків на Житомирщині, — ФОТО