ДТП у Червоноармійську: 16 річний хлопець доставлений до лікарні

202 порушення Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області упродовж минулої доби. Затримано 14 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 32 адміністративні протоколи на водіїв за перевищення швидкісних режимів.

За минулу добу зафіксовано 1 дорожньо-транспортну пригоду, в якій 1 людина отримала тілесні ушкодження.

Близько 19:00 14 серпня в смт. Червоноармійську, по вулиці Шкільній, водій автомобіля ВАЗ-2104, 45-річний житель Червоноармійського району, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з електричною опорою. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля, 16-річний житель Червоноармійського району, отримав тілесні ушкодження та доставлений до медичного закладу.

Шановні громадяни! Аналізуючи дорожньо-транспортні пригоди державна автомобільна інспекція звертається до водіїв - будьте уважними, вибирайте безпечну швидкість руху, щоб мати змогу постійно контролювати та безпечно керувати транспортним засобом.