Знову йдемо до театру - у Житомирі розпочався театральний сезон

Похід до театру знову стане для житомирян знову звичним і неодмінним. Адже, 12 жовтня аншлагом розпочав роботу  Житомирський музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги. Ювілейний 70-ий сезон обіцяє бути насиченим та яскравим.

 Театралізоване дійство зібрало повний зал та викликало шквал оплесків і схвальних відгуків.

На відкритті нового театрального сезону завітали житомиряни та гості міста. Відвідав тетралізоване дійство Житомирський міський голова Володимир Дебой.

«У нашому місті стає модно і престижно відвідувати театр. Люди духовно збагачуються, отримують гарні емоції та дарують позитивну енергію артистам», – підкреслив Володимир Дебой.

У Житомирі популярність театру з кожним роком зростає. Про це говорило і те що, бажаючих подивитися театралізоване дійство виявилося стільки, що за довго до відкриття сезону були розкуплені всі квитки. Деякі глядачі розмістилися навіть на східцях у проході на балконі, для частини – доставляли стільці.

 

 

 Фото прес-служби міськради.