У Житомирі учні центру творчості пошили сукні в етностилі

Учні міського центру творчості дітей та молоді цього тижня у Обласному академічному театрі ляльок презентували плоди своєї праці. Дівчата власноруч пошили сукні у етностилі і самі на сцені їх презентували, - про це йдеться у сюжеті ЖОДТРК.

«Хореографічно-демонстраційна студія «Полісяночка» Саме з цією колекцією етноодягу учасниці хореографічно-демонстраційної студії «Полісяночка» зайняли друге місце на конкурсі-виставці у селищі Калинівка Київської області. Учениці Житомирського вищого професійного училища сервісу та дизайну власноруч виготовили цю колекцію.

-Багато перечитали матеріалів, вона в дусі поєднання минулого і теперішнього, можливо, навіть, трішки і майбутнього, тому що вона виконана в екоетностилі, адже це дуже зараз сучасно та актуально, - каже Олена Болох, майстер виробничого навчання ЖВПУСтД.

Галина Нетряхіна, керівник студії «Полісяночка», переконана, що позашкільна освіта повинна давати дітям не лише можливість навчитись чомусь новому, а й має допомагати у виборі професії.