Прокуратурою Житомирської області, в інтересах дитини-сироти, подано позов про визнання права власності у порядку спадкування на житловий будинок вартістю 126 тис грн.
Установлено, що посадові особи служби у справах дітей облдержадміністрації та державний опікун, в особі Романівського дитячого будинку-інтернату, не забезпечили оформлення права власності дитини-сироти на житловий будинок вартістю 126 тис грн, що у м. Житомирі.
Більше того, при направленні дитини-сироти (батьки померли у 2000 та 2006 роках) вже після смерті опікунів – бабусі та дідуся до інтернатного закладу, служба у справах дітей безпідставно повідомила, що неповнолітній не має житла на праві власності, користування або спадкування.
Наразі заявлений прокуратурою області позов перебуває на розгляді у суді.