І вперше – просто неба. "Відкрита ніч" - фестиваль сучасного короткометражного українського кіно. В Україні він проходить вже у вісімнадцятий раз, щороку розширюючи географію.
Відчути смак кіно-ночі і подивитися фестивальні фільми одночасно з Києвом зможуть на майданчиках у п’ятдесяти містах. Показ розпочнеться 27 червня о 21:00 і традиційно триватиме до четвертої години ранку 28 червня.
Житомирських поціновувачів сучасного українського кіно- і телемистецтва запрошують до внутрішнього двору коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка. В такий спосіб організатори вирішили відтворити класичний дух фестивалю – перегляд фільмів просто неба. У попередні два роки в якості фестивального кіномайданчику виступав Житомирський музей космонавтики ім. C. П. Корольова.