Будівля Черняхівської школи І-ІІІ ступенів була зведена 20 років тому, однак цілком школу так і не здали в експлуатацію.
Зараз в ній вчаться 360 учнів, хоча шкільний проект розрахований на 864 учбові місця. «Існуюче приміщення не забезпечує в повному обсязі ведення навчального процесу та знаходиться в аварійному стані», – каже директор школи Галина Шлапак.
Будівництво розморозили в 2009 році, тоді ввели в експлуатацію блок спортивних залів. А у поточному році завдяки сприянню обласної влади будівлю школи включено до переліку об’єктів на отримання державної субвенції. Отже, на добудову школи з державного бюджету виділили 7 мільйонів 453,6 тис. грн.та ще 392,3 тис. грн. – з місцевого бюджету.
Як проходить добудова І пускового комплексу школи особисто перевіряв голова облдержадміністрації Сергій Рижук: «Ми спочатку добудовуємо розпочате, а вже потім приступимо до реалізації нових планів», цитує очільника області Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.
Нині будівельники завершили коробку з покрівлею, зовнішні інженерні мережі, частково виконали внутрішні мережі електропостачання, опоряджувальні роботи, облаштування підлог. ІІ черга будівництва буде завершена до грудня поточного року. ІІІ чергу заплановано до здачі у 2012 році.