• Головна
  • Епідемія фінансових пірамід Evart Network і Evo Binary: українцям радять бути обережними
Новини компаній
12:00, 9 лютого 2017 р.

Епідемія фінансових пірамід Evart Network і Evo Binary: українцям радять бути обережними

Новини компаній

Коли приходять темні часи, на соціальному п`єдесталі з`являються, зовсім не ховаючи своє лице, аферисти, шахраї. Ці нелюді вміють використовувати проблеми населення задля особистого збагачення.

Українську державу, яку охопили економічні і політичні негаразди, а також бойові дії на Сході держави, накрили фінансові піраміди: МММ замінили «закордонні» EvartNetwork та EvoBinary.

Такі піраміди здійснюють свою діяльність за одними принципами. Дуже часто аферисти не бояться оприлюднювати той факт, що являються пірамідами. Вони безжально користуються приземленими бажаннями людей: заможне життя, заробляти гроші, не докладаючи ніяких зусиль, та жити у великій квартирі, їздити на шикарній машині.

Фінансові піраміди створюють діячі всередині держави, а також поза неї – це коли її власники знаходяться закордоном, а свій товар «штовхають» і без того збіднілим українцям.

Дуже часто фінпіраміди видають себе за закордонні фонди та компанії. Їх нібито щирою метою є допомога українським громадянам, надавання їм інвестицій. Нажаль, насправді все навпаки: грошові кошти вивозяться з держави. Ось компанія Edelweiss5 прикривається компанією з ФРН, та по факту нічого спільного з Німеччиною та Україною не має, як і не має юридичної особи.

Ця компанія не являється псевдо-фондом. Компанія, яка називається Helix, також видавала себе за компанію з Великобританії. Вона немовбито інвестує економіку української держави, створює робочі місця. Головою цієї компанії є Дмитро Нагута, але зараз він перебуває під слідством. На нього заведена кримінальна справа за шахрайство. Число заявників претензій на нього більше чотири сотні осіб.

Финансовая пирамида 2

Финансовая пирамида 2

У відокремленої піраміди EvartNetwork від Helix також відсутні товар і продукт, але вона сміливо роздає обіцянки щодо понад ста відсотків прибутку за рік разом з преміями і бонусами усім тим, хто не цурається жодних способів затягнути до лап аферистів своїх друзів, знайомих, колег, родичів, щоб отримати додаткову вигоду.

Західна Україна стає популярною фінансовою пірамідою EvoBinary, коріння якої тягнуться з Португалії. Ця піраміда залучає інвестиції під дві сотні відсотків річних, а мотивує все це незрозумілим та таємним програмним забезпеченням для торгівлі на ринку Форекс. У жодній з компаній відсутні ліцензії, офіційна штаб-квартира, аудити, реальні активи, які будуть страховкою у тому випадку, якщо компанія збанкротує. До речі, статутні фонди цих фінпірамід не більше однієї тисячі доларів.

Ось головні ознаки таких фінпірамід:

  • нелегальна основа;
  • видумана захмарна прибутковість;
  • нібито бонуси з преміями за заманювання людей;
  • відсутність математичних моделей отримання прибутку;
  • прихованість.

Не за горами і той час, коли EvartNetwork та EvoBinary наздожене доля МММ та Helix. Вони вже переживають фінансові труднощі, а EvoBinary і зовсім майже залишилась без фінансових інструментів, щоб приймати та виплачувати гроші своїм вкладникам. Схожа ситуація була і у компанії KairosTechnologies перед своїм закриттям в Україні.

По даним ГО АІ «Профіт», зараз в українській державі діють біля семи, а то і більше, крупних фінпірамід, більше шести десяти маленьких та великих. Так звані «лідери», що втягують у свої аферистські тенета, обчисляються не однією тисячею. Об`єм коштів, які кожен рік вимиваються з державного бюджету та кишень громадян, становить сотні мільйонів доларів! Не десятки, і не в гривнях, а сотні мільйонів, та ще й у доларовому еквіваленті.

Финансовая пирамида

Финансовая пирамида

Правоохоронні органи і українське законодавство нічого не роблять задля того, щоби якось боротися з такими фінансовими аферистами. Їм ліпше не помічати цю проблему. Навіть допомогти інвесторам вже закритих пірамід вони також не виявляють бажання.

Нині всі слідкують за процесом над Дмитром Нагутою. Та не хочуть думати про те, що таких фінпірамід з засновниками – неймовірна кількість. Кожний населений пункт України має такі організації. Це дуже сумно. І поки закриються EvartNetwork та EvoBinary, то українці втратять ще десятки мільйонів доларів.

Давайте не будемо байдужими, і допоможемо тим, хто потрапив у пастку фінансових афер. Якщо ви теж перебуваєте у цих тенетах, то зробіть усе, аби вийти з цих фінпірамід з найменшими втратами. Бережіть себе та своїх друзів, колег, родичів.

Епідемія фінансових пірамід Evart Network і Evo Binary: українцям радять бути обережними, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...