• «Гран-прі Німеччини» з вільної боротьби виборов спортсмен з Малина Валерій Андрєйцев
14:15, 3 липня 2012 р.

На міжнародному турнірі з вільної боротьби у Дортмунді наш земляк у вазі до 96 кг посів першу сходинку п'єдесталу пошани; у фіналі він виграв бій з  німецьким спортсменом Вільямом Хартом. На цих змаганнях інші чотири українських спортсмени (з Дніпропетровська, Донецька, Києва та Одеси) вибороли бронзові медалі.

Представник Житомирщини Валерій Андрєйцев, вихованець тренерів Анатолія Задорожного та Ігоря Малинського у складі національної збірної виступатиме на літніх Олімпійських іграх. Борці Житомирщини впевнено набирають балів.

Нагадаємо, що у середині червня  в Івано-Франківську жіноча команда області посіла 4 місце на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, де брали участь 580 спортсменів з 26 регіонів країни. А переможниця змагань Катерина Машкевич з Малинської спортшколи отримала путівку на чемпіонат Європи.