Лікарі провели медичні огляди жителів Новоград-Волинського району

Фахівці облонкодиспансеру та обласної лікарні провели медичні огляди жителів Новоград-Волинського району.

Про це повідомляє управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

«11 жовтня бригада лікарів обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського та обласного онкологічного диспансеру провела медичний огляд місцевих жителів с. Слобода-Романівська Новоград-Волинського району та п’яти навколишніх сіл на території Слобода-Романівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Всього було оглянуто 239 місцевих мешканців, 22 із них направлено на обстеження у заклади третинного рівня (в тому числі 6 потребують негайного оперативного втручання). Крім цього, 38 пацієнтів кардіологічного профілю направлені до Новоград-Волинського міськрай ТМО для обстеження на вторинному рівні», – йдеться у повідомлені.

Також додається, що управління охорони здоров’я ОДА продовжуватиме планові виїзди вузькопрофільних лікарів в райони для проведення медичних оглядів місцевого населення.

АЗПСМ Слобода-Романівської обслуговує 2500 місцевих жителів, тому багатьом були надані консультації від фахівців, аби визначитись з ліками, які вони можуть отримувати за урядовою програмою «Доступні ліки».

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )