• Житомирянин став бронзовим чемпіоном світу з гирьового спорту в Сеулі
08:41, 17 листопада 2017 р.

Житомирянин став бронзовим чемпіоном світу з гирьового спорту в Сеулі

Протягом 15-19 листопада в Сеулі (Південна Корея) проходить Чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юніорок.

До складу збірної команди України увійшли 14 спортсменів: Ігор Гавришко, Максим Канунніков, Олег Коломієць, Олексій Остапчук, Ярослав Сушко, Володимир Недоля, Сергій Єрмоленко, Володимир Поручіков, Євгеній Колесник, Олександр Дзюба, Андрій Степурський, Микола Ткачук, Антон Бабічев та Михайло Тупиця.

Нагадаємо, що Євгеній Колесник – студент технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету, титулований спортсмен.

До колекції його нагород вже додалася ще одна – «бронза» Чемпіонату світу з гирьового спорту в Сеулі.

У жовтні цього року Колесник здобув ІІ місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок і ветеранів спорту.

У квітні спортсмен посів І місце на Чемпіонаті України серед юніорів з двоборства, а у березні 2017 року - став лідером чемпіонату Житомираз гирьового спорту у своїй ваговій категорії.

ЄвгенійКолесник у грудні 2016 року виборов «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті Ю. О. Резнікова. Також Колесник виконав норматив«Майстра спорту України». У нього є близько півсотні медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.