• Відбулись матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу
08:44, 9 жовтня 2012 р.

Відбулись матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу

6 та 7 жовтня відбулись матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу. З основного раунду турніру вступили в боротьбу команди вищої ліги. Головною родзинкою раунду став матч між чемпіоном та срібним призером чемпіонату 2012 року – командами «Танкіст» та «Профільтех». У важкій безкомпромісній боротьбі чемпіон виявився сильнішим. Також цікавим був матч між «Метеором» та «Родосом» в якому мінімальну перемогу святкувала василівська команда. В решті матчів фаворити здобули перемоги. Ніяких несподіванок перший раунд не приніс.
«ПРОМІНЬ» (Левків) – СІНГУРИ  4:2 (0:1)
КОДНЯ  -  «НІБУЛОН» (Тютюнники)  2:1 0:1)
«КОЛОС» (Ліщин) – ГЛИБОЧИЦЯ  4:0 (1:0)
«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка)  3:0 (1:0)
«МЕТЕОР» (Василівка)  – «РОДОС» (Вереси)  2:1 (1:1)
САДКИ – ПІСКИ  3:1 (2:1)
КАМ’ЯНКА – «ПРОФІЛЬТЕХ-2» (Іванівка)  7:2 (4:0)
ЗАРІЧАНИ – «АТЛЕТ» (Гуйва)  0:4 (0:3)

Матчі ¼ фіналу відбудуться 14 жовтня в яких зустрінуться:
«КОЛОС» (Ліщин) – «ПРОМІНЬ» (Левків)
«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – КАМ’ЯНКА
«АТЛЕТ» (Гуйва)  – «МЕТЕОР» (Василівка)
САДКИ – КОДНЯ
Нагадаю, що півфінальні матчі відбудуться 20 жовтня, а фінальна гра 21 жовтня.
Приємний сюрприз чекає на переможця фінальної гри. На прохання Житомирської районної федерації футболу переможець отримає спеціальні призи від кандидата в народні депутати України по виборчому округу №67 Володимира Кропивницького – це кубок та комплект ігрової форми на 20 гравців.
Більш детальну інформацію про хід турніру можна отримати на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua