• Команда Житомирської області стала чемпіоном України з армспорту
14:34, 16 квітня 2018 р.

Команда Житомирської області стала чемпіоном України з армспорту

Протягом 12-15 квітня в Одесі проходив чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженням ОРА та вадами зору.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з різних регіонів.

Зокрема, у складі зібрної команди області виступав і студент факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету, майстер спорту Дмитро Луцишин.

Спортсмени виборювали першість окремо лівою і правою рукою.В особистій першості у ваговій категорії 60 кг на ліву руку Дмитро посів ІІІ місце, а на праву - ІІ місце.

У командній першості команда Житомирської області зайняла І місце та стала чемпіоном України.

Нагадаємо, що на чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору минулого року студент ЖНАЕУ Дмитро Луцишин посів ІІ та І місця. На змаганнях з пауерліфтингу на Кубок України восени 2016 року у ваговій категорії до 59 кг він підняв штангу вагою 95 кг і став бронзовим призером змагань.