Реклама
16:16, 6 січня 2020 р.

Купівля смарт приставки X96 Max

Реклама

Мобільні телефони давно перестали бути єдиною інтелектуальною електронікою в нашому середовищі. Все більше і більше пристроїв намагаються полегшити наше життя і повсякденну діяльність. Смарт приставка, це пристрій, що володіє безліччю переваг. З допомогою приставки, можна дивитися фільми і переглядати сайти в інтернеті, спілкуватися в соціальних мережах, встановлювати додатки з PlayMarket, користуватися переглядом телеканалів по IP TV, абсолютно безкоштовно. Для тих, хто вирішив придбати унікальний пристрій, запрошуємо відвідати інтернет магазин «Alfabox», який пропонує приставки для телевізорів на операційній системі Android. Пропонуємо вашій увазі приставку x96 max. Даний тип приставки володіє повним функціоналом сучасного Smart TV.

Особливість приставки:

·Смарт приставка відрізняється невеликими габаритами і сучасним дизайном. Стандартна версія була покращена завдяки інноваційній функції MEMO CONTROL. Ця функція дозволяє одночасно керувати телевізором і тюнером за допомогою одного пульта дистанційного керування. Крім того, завдяки інтелектуальній системі програмування ви навчите пульт дистанційного керування, функціям вашого телевізора всього за кілька секунд. В залежності від потреб користувача програмовані кнопки можуть використовуватися для управління іншими пристроями.

·Приставка має відмінні технічні параметри. Приставка проста у використанні, не перегрівається, в налаштуванні і підключенні зручна і практична.

·Приставка забезпечує безліч розваг найпростішим способом. Завдяки встановленому процесору і графічному прискорювачу підвищується продуктивність і якість відеозображення.

·Завдяки інтернету у користувача є доступ до тисяч різних додатків, фільмів і серіалів. За допомогою одного пристрою ми можемо грати в ігри, дивитися фільми, слухати музику на YouTube і переглядати веб-сайти в інтернеті.

Переваги:

З допомогою приставки Х96 Max дуже легко переносити відео і т. д. між мобільними пристроями Android і телевізором. Наприклад, ви можете продовжувати грати без перерви на телефоні, планшеті або телевізорі без ризику втрати прогресу персонажа. На закінчення можна сказати, що покупка смарт приставки Х96 Max, буде вигідною для вас. Скористайтеся перевагами і оформляйте покупку вже сьогодні.

Оголошення
live comments feed...