• Головна
  • Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі
Новини компаній
13:30, 4 березня 2013 р.

Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі

Новини компаній

На так званих “штрафмайданчиках”, куди працівники ДАІ нерідко доставляють незаконно вилучені автомобілі, процвітає схема заробітку на власниках транспортних засобів.

Покраска авто полная и локальная производиться в сроки и с отличным качеством.

До житомирських активістів ДемАльянсу звернувся Єфремов Віталій Миколайович після того як працівниками ДАІ було вилучено його транспортний засіб та доставлено на одну з подібних стоянок в місті Житомирі. В результаті чого з пана Віталія вимагали близько 8 000 грн (кожного дня сума росла) за “зберігання його авто”, про що він нікого не просив.

Більше того, на третій день, з'ясувавши в управлінні ДАІ місце перебування своєї власності та отримавши погодження на отримання автомобіля від автоінспекції,  він звернувся на стоянку за адресою вул. Щорса, 96, де перебував його автомобіль, з вимогою повернути траспортний засіб, на що йому було відмовлено.

На майданчику повідомили, що для того, щоб забрати автомобіль необхідно сплатити 700 грн. Подібна вимога є порушенням Кодексу про адміністративні правопорушення, згідно з якого плата за утримання автомобіля не нараховується.

Як з’ясувалося, даний бізнес на майданчику успішно реалізовує славнозвісне підприємство “Інформ-Ресурси”, якому сотні громадян “добровільно бажають сплатити” за додаткові послуги при оформленні закордонного паспорта. Директором підприємства є депутат Житомирської міської ради регіонал - Примачек Микола Святославович.

В суботу, 2 березня, активісти Житомирської обласної організації політичної партії “Демократичний Альянс” разом з представниками ЗМІ та громадянином Єфремовим В. М. відвідали дану автостоянку. За підтримки демальянсівців автомобіль пану Віталію вдалось повернути, а на представників підприємства “Інформ-Ресурси” зареєстровано повідомлення про злочин по факту незаконного утримання автомобіля та вимагання коштів за його повернення. 

Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-1

В суботу, 02 березня, о 10.00 зустрічаємось біля ДАІ на Щорса. На фото - водій авітвки Єфремов В. М. (посередині) з представниками ДемАльянсу (Дмитро Ткачук - зліва, Іван Фурлет - справа)

Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-2

 Прямуємо до стоянки, яка належить ДП "Інформ-Ресурс". Проходимо повз стоянку ДАІ. Вона відкрита, але її охороняє міліціонер. Пройти далі він не заважав. IMG_3350

Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-3

А от стоянка ДП "Інформ-Ресурсу" закрита, ворота - на замку. Всюди попереджувальні знаки, що далі - територія ДАІ (хоча це не зовсім так) і курити там не можна. Жодних натяків, що стоянка належить саме державному підприємству ніде немає.  IMG_3354

Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-4

Охоронець запитує, хто ми такі. Водій пояснює причину свого візиту і ворота відчиняютьс. На територію пропустили без проблем, але за нами ворота зачинили на замок. Охоронець відмовився представлятись, але сказав, що територія стоянки належить ДП "Інформ-Ресурс".

Охоронець пояснив, що віддати автівку зможе лише за умови наявності квитанції про сплату 700 гривень за перші дні простою. На прохання показати якісь документи, які б підтверджуали законність його вимог, охоронець радить піти в офіс ДП - там все є. IMG_3356

Автівка виявилась зачиненою, акумулятори розряжені. Охоронець відмовився віддавати ключі. Акивісти викликають міліцію. Охоронець теж пообіцяв викликати мілцію і кудись постійно дзвонив.  IMG_3358

Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-5
Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-6
Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-7
Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-8
Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-9

За деякий час на території стоянки з'явився невідомий чоловік у чорному пальто. Представитись він відмовився і попросив всіх піти. Інакше пообіцяв викликати міліцію і погрожував судами. На жаль, чоловік забув представити себе і організацію, яку він представляє, а також назвати будь-які підстави, чому ми маємо піти. 

Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-10

Невідомий вів себе зухвало, всім погрожував судами і постійно курив, попри всі забороняючі знаки і зауваження Дмитра Ткачука.

Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-11

 Невідомий у пальто забрав ключі від авто у охоронця і попередив, що якщо автівку викотят за межі стоянки, на тих, хто це зробив чекає судовий позов. Однак дозволив відкрити ворота.IMG_3384

 Автівку почали викочувати і тут чоловік міняє рішення - ворота закрити, нікого не випускати. Але пізно. Тому він відступає. Через розряжений акумулятор авто завести не вдалось. Тому його викотили аж за межі стоянки.IMG_3387

 Лише після того, як авто викотили, з'явився міліціонер.IMG_3392

Як громадські активісти з журналістами витягали автівку із штрафмайданчика в Житомирі, фото-12
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...