• Головна
  • Цілий тиждень на Житомирщині горіли будинки і калічились люди. Хроніки катастроф
13:02, 11 березня 2013 р.

Цілий тиждень на Житомирщині горіли будинки і калічились люди. Хроніки катастроф

До оперативно-рятувальної служби «101» надійшло 75 повідомлень про надзвичайні події або загрозу їх виникнення. Серед них: 38 пожеж, 6 дорожньо-транспортних пригод. Всього під впливом різних факторів в області 4 осіб загинули та 16 травмовані.

Різноманітні пожежі трапляються регулярно, не зважаючи на профілактичну роботу рятувальників!

8 березня о 17:44 у смт. Лугини виникла пожежа в цеху по переробці тирси одного з місцевих підприємств. Вогнем знищено 25 кв.м. даху та 3 тони тирсового брикету. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучались два відділення вогнеборців.

Наступного дня у Володарсько-Волинському та Попільнянському районах вогнем знищено дахи у житлових будинках. Фахівці припускають, що причиною в обох випадках були несправні печі.

10 березня горіли ще дві оселі – у с. Княжин Чуднівського району та у с. Чорнорудка Ружинського району. 53-річного мешканця  с. Княжин з діагнозом отруєнням чадним газом госпіталізовано до районної лікарні. Його помешкання знищено вогнем.

За святкові дні від вогню постраждали дві автівки. І якщо у «Opel Omega» в с. Левків Житомирського району лише пошкоджено електропроводку, то у вазівської «п’ятірки» у с. Хажин Бердичівського району  шансів на реанімацію не має. Причини загорання ще доведеться встановлювати.

Пошуки дітей продовжуються.

28 лютого у с. Глиниця Радомишльського району зникло 2 дитини (Левенчук Андрій Олександрович, 2008 р.н. та Левенчук Данило Олександрович, 2009 р.н.). 2 березня в м. Коростишів зник Соломатін Денис Дмитрович, 2003 р.н. (пішов з дому та не повернувся). До сих пір їх пошуки не припиняються. Обстежені ділянки місцевості, обійстя, водойми (в тому числі за допомогою водолазів) на великій території. На 11березня працівниками УМВС заплановано продовження оперативно-розшукових заходів.

Рятувальники допомагали.

3 березня на 239 км автодороги Київ-Ковель рятувальники з Олевська витягали легковика з узбіччя. Водій, гість з Росії, який їхав з жінкою та двома дітьми, зупинився, щоб відпочити та перекусити. Але назад на дорогу вибратися з суміші снігу та багнюки не сумів. Через годину марних зусиль, він зателефонував на номер «101».

Така сама невдача спіткала у Чуднівському районі ще одну родину з двома дітьми. Кияни вирішили, що добре знають місцевість, і вибрали коротший шлях по лісовій дорозі. Там вони в ямі і застрягли. По телефону ледь зорієнтували рятувальників, як до них добратися. Після того, як легковика витягли майже без ушкоджень, гості повернули назад – далі по путівцю ГАЗ-66 загрузав по самий бампер.

7 березня у м. Житомир рятувальники терміново відкривали двері квартири, де знаходилась 11-місячна дитина. Мати чи то загубила ключ, чи то просто не знайшла його в дамській сумочці, і запанікувала. 

8 березня медики «швидкої» спільно з рятувальники м. Коростеня надавали допомогу та діставали з вентиляційної шахти 22-річного хлопця. Він з друзями свято проводив на території відомого комплексу «Скеля», коли втратив пильність та потрапив у 5-метрову шахту. Ні самотужки, а ні за допомогою друзів вибратися не зміг – суттєво пошкодив ногу об арматуру на дні. Медики, які прибули за викликом, теж не знали чим зарадити і зателефонували рятувальникам. Але водій «швидкої» тим часом діяв. Він спустився униз, наклав на рану пов’язку та знайшов спосіб підняти постраждалого на гору. Рятувальникам залишилося лише допомогти винахідливому чоловіку.

9 березня знову допомога медикам «швидкої». Але цього разу машина, яка прямувала за терміновим викликом до літної жінки в смт Ємільчино, застрягла у багнюці за кілометр до місця призначення. На допомогу прийшли місцеві рятувальники.

За тиждень на території області сталося 8 випадків травматизму, через які 2 осіб загинули та 6 травмовані.

6 березня поблизу с. Соснівка Коростишівського району, внаслідок падіння дерева, загинув працівник місцевого підприємства, 1963 р.н.

Літня жінка та четверо дітей госпіталізовані опікового відділення обласної лікарні.

7 березня до з опіками полум’ям тулуба та правої руки (загорівся халат) – мешканку м. Олевськ, 1931 р.н.

8 та 10 березня до відділення обласної потрапили дві дівчинки 5 та 10 років та два однорічних малюка. Всі з опіками окропом. Мабуть матусі втратили пильність після свят.

До відома жителів області.

Шановні громадяни! У разі виявлення неправомірних дій з боку працівників ДСНС України, просимо звертатися за телефоном (0412) 48-03-47 до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Територіального управління МНС України у Житомирській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...