13:26, 17 вересня 2021 р.
Надійне джерело

СПОРТ

Гарна новина!

17-19 вересня 2021р. у м.Цешин (Республіка Польща) проходить 10-й Кубок Світу з фігурного катання на інлайн-роликових ковзанах.

У складі збірної команди, Україну на цих змаганнях представлятимуть спортсмени з міст Кам'янське, Дніпро, Ужгород, Херсон, Харків, Житомир, Буча та Краматорськ.

Про це повідомила в мережі Фейсбук начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

Вперше у складі збірної команди України у змаганнях такого рангу взяла участь юна житомирська спортсменка Вікторія Гирина - багаторазова призерка Всеукраїнських змагань з фігурного катання на роликових ковзанах.

І сьогодні, 17 вересня виборола перемогу у своїй категорії, та стала володаркою Кубку Світу! Вітаємо житомирську спортсменку та її тренерок – Ксенію Устимович та Ірину Устимович!

За інформацією з Фейсбук-сторінки Ірини Ковальчук

#фігурне катання #інлайн-роликові ковзани #спорт #житомирщина #житомирська #область #життєва історія #вікторія гирина #новини #інформація #новини житомира #новини житомирщини #володарка кубку світу