фото
11:44, 11 червня 2013 р.

РОС-чемпіонат Житомирського району з футболу показав цікаві результати

фото

8-9 червня відбулися матчі 4 туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу, який був відмічений рядом цікавих результатів. Так у вищій лізі першої поразки в чемпіонаті зазнав «Профільтех», а свої перші звитяги у новому сезоні вибороли «Метеор» та «Олімпік». В 5-му туру у вищій лізі очікується дуель лідерів ФК «Танкіст» і ФК «Атлет».

Про це сайт 0412.ua повідомила Житомирська районна федерація футболу.

Любителі футболу можуть відвідати матчі 5 туру, які відбудуться 15-16 червня в Іванівці, Пісках, Новогуйвинському, Кам’янці, Троянові, Садках та Левкові.

У першій лізі першої поразки зазнала «Зоря», а «Профільтех-2» зазнав другої підряд поразки. Вперше виграв у цьому сезоні «Довжик». Ніяк не можуть відчути смаку перемог «Авангард» та «Сокіл».

Друга ліга не подарувала якихось сенсаційних результатів. Поки що не має конкурентів «Кристал». Центральним матчем туру була гра між «Чайкою-2» та «Коднею-2», яка виправдала сподівання вболівальників. Перший тайм виграли коднянці, однак у другому таймі глибочицькій команді вдалось зрівняти рахунок.