• Головна
  • Житомирський обласний центр крові має потребу в донорах тромбоцитів!
ДОНОРСТВО
16:21, 24 листопада
Надійне джерело

Житомирський обласний центр крові має потребу в донорах тромбоцитів!

ДОНОРСТВО
Житомирський обласний центр крові має потребу в донорах тромбоцитів!

Донори найменше здають тромбоцити, але саме ці компоненти крові життєво необхідні під час лікування лейкозів, лімфом, інших захворювань крові. Чи знали ви, що під час курсу хіміотерапії пацієнту роблять від 5 до 15 переливань тромбоконцентрату? Він придатний до використання всього впродовж п’яти днів, тому таке заготовити практично неможливо!

Донорів тромбоцитів у світі називають “gold blooded people”. Допомога цінніша за золото. Бути донором тромбоконцентрату складніше, ніж просто здавати кров. Перед здачею перевіряється дуже багато показників крові. Важливо правильно і повноцінно харчуватися, вести здоровий спосіб життя мінімум три дні до процедури, бажано не палити.

Наш Центр формує потребу кожного дня зранку на основі заявок з лікарень. Далі бажаючі стати донором проходять аналізи та згідно отриманих результатів лікар встановлює чи така особа може бути донором тромбоцитів (за статистикою 1 з 3 бажаючих може стати донором). Аналізи та визначення відповідності займають мінімум півгодини. Далі донора підключають до спеціального апарату, який протягом 1-1,5 годин заготовляє тромбоцити. Тому загалом процедура займає близько 2 годин. У нашому Центрі проведення аналізів та забір тромбоконцентрату відбувається в один день.

Тромбоцити можна здавати один раз на 14 днів. Грошова винагорода за донацію тромбоцитів – 500 гривень.

Джерело: Житомирський обласний центр крові

Житомирський обласний центр крові має потребу в донорах тромбоцитів!, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#донори #донорство #новини житомира #новини житомирщини #здача крові #донори крові #житомир #житомирщина #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...