• Виявляється, прокуратура вміє гарно грати у футбол
14:25, 23 травня 2011 р.

Виявляється, прокуратура вміє гарно грати у футбол

Вчора це було продемонстровано у Житомирі на полі зі штучним покриттям для гри у футзал, яке розташоване на території стадіону "Спартак. 4 обласні прокуратури змагалися за "Кубок Генерального прокурора України".

В шести іграх, а якщо точніше - запеклих поєдинках, зійшлися 4 команди. Матчі проходили за правилами футзалу - чотири гравці у полі, 2 тайми по 10 хвилин. Переможець житомирського протистояння отримав путівку до фінальної частини турніру, який пройде 28-29 травня у Києві.

Отож змагалися команди прокуратур:

1. Житомирської області;
2. Рівненської області;
3. Вінницької області;
4. Центрального військового регіону.

Володимир Сагадін, заступник прокурора Житомирської області:"Міні-футбольний турнір, який ми сьогодні проводимо у Житомирі, присвячений 20-ій річниці створення прокуратури незалежної України. У ньому беруть участь команди працівників органів прокуратури з кожної області і змагаються за вихід до фіналу у своїх підгрупах. Сьогодні одна з чотирьох команд отримає путівку до фінальної частини змагань. Нехай фортуна буде приязна до кожної з команд, але посміхнеться лише одній з них".

Так і сталося. Одна з команд виявилася сильнішою і у трьох іграх перемогла всіх своїх суперників. Це команда Рівненської обласної прокуратури (у синій формі), яка виборюватиме Кубок генерального прокурора у кінці місяця у Києві. Лише однієї перемоги не вистачило співробітникам житомирської прокуратури, щоб вибороти путівку до фіналу. Житомиряни з розгромним рахунком 6-0 перемогли команду з Вінниці, здолали 1-0 прокурорів Центрального військового регіону, та поступилися 1-3 переможцю групи - команді з Рівного.