• Спортивні досягнення представників Житомирщини
15:00, 29 червня 2011 р.

Спортивні досягнення представників Житомирщини

Вдало виступили представники Житомирщини на Чемпіонаті Європи з триатлону в Іспанії. Там три наших земляки в естафеті здобули срібні медалі континентальної першості. Призерами Чемпіонату Європи стали лідери українського триатлону Юлія Єлістратова, Данило Сапунов та Єгор Мартиненко. В особистому заліку Юлія Єлістратова показала високий 5 результат.

Бронзова медаль Чемпіонату Європи з боротьби в активі нашої землячки Тетяни Лавринчук. У Сербії, де тривав Чемпіонат серед юніорів, вихованка тренера Сергія Мельника посіла почесне третє місце у ваговій категорії до 63 кілограмів.

А на внутрішній спортивній арені представники Житомирщини вибороли золоту нагороду Чемпіонату України з велоспорту. На Закарпатті Тетяна Рябченко першою серед учасниць групової велогонки подолала 132 кілометри. Наша землячка фінішувала з кращим результатом 4 години 3 хвилини та 5 секунд.