перемоги
09:23, 4 листопада 2014 р.

Бердичівлянин Максим Чулячеєв став чемпіоном України з боксу

перемоги

Бердичівлянин Максим Чулячеєв виграв Чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років, який 1 листопада завершився у Вінниці. Ці змагання вважаються одними з найпрестижніших внутрішніх боксерських стартів року і зібрали цього разу понад 125 найсильніших боксерів України з усіх куточків України. Також чемпіонат України був важливим з точки зору перегляду найближчого резерву Національної збірної України. У майбутньому саме ці боксери представлятимуть нашу державу у найближчих чемпіонатах світу, Європи та інших серйозних стартах.

Про це повідомляє Спортивний Житомир. Бердичівському боксеру, вихованцю СК Крос (тренери Сікорський О./ Сікорський І), не було рівних у ваговій категорії до 49 кілограм. Він успішно пройшов усі відбіркові етапи, а у фіналі технічним нокаутом у першому раунді переміг Романа Андронніка з Чернівців.

Іншому нашому боксеру, Руслану Пашаєву, який також дійшов до фіналу чемпіонату, пощастило менше. У ваговій категорії 52 кг Пашаєв виграв чвертьфінальний поєдинок проти Сергія завідняка з Черкас, але у півфіналі поступився Владиславу Іваниці з Дніпропетровщини, яки в підсумку і став чемпіоном у цій ваговій категорії. Пашаєв здобув бронзові нагороди.