• Головна
  • Житомирські дівчата не бояться стрибати з мосту (ФОТО)
15:42, 2 серпня 2011 р.

Житомирські дівчата не бояться стрибати з мосту (ФОТО)

Віднедавна стрибки на мотузці з мосту в житомирському парку культури ім. Гагаріна стали ще екстремальнішими – любителям адреналіну пропонують стрибнути не над водою, як зазвичай, а над асфальтом.

В цьому їм може допомогти команда «Земля прыжков», яка взялась першою професійно організовувати Ropejumping, або говорячи звичайною мовою – стрибки на мотузці. Ropejumping передбачає стрибок та подальше вільне падіння, при цьому для зупинки використовується амортизаційна система альпіністських мотузок і спорядження.

До складу команди «ЗП» входять чотири людини - організатор Денис Соколов, помічник Володимир, фото та відео зйомкою займаються Андрій та Руслан. Загалом, в місті організацією стрибків займається кілька людей, втім Денис переконує, що їхня «завеска» значною мірою відрізняється від інших.

- Перш ніж зібрати свою команду, купити спорядження, я сам багато стрибав з різних висот, але для мене з другого разу уже було не цікаво. Прагнемо якось розвивати цей екстримальний вид спорту в Житомирі. Сезон стрибків розпочали 9 березня разом із київською командою « FLYmania». З того часу щовихідних збираємось на тому ж самому місці на мосту в парку Гагаріна і проводимо командні тренування. Для того аби закріпити спорядження потрібно пів години, ще стільки ж, щоб перевірити систему. Про зустріч інформуємо у соціальних мережах, а буває розігруємо безкоштовні стрибки в нічних клубах. Навідміну від інших команд пропонуємо стрибки не над водою, а над асфальтом – висота майже та ж сама, понад 30 метрів, а враження гостріші. Також можна стрибати тандемом, але про це треба попереджати заздалегідь. Для яскравіших відчуттів спеціальне спорядження кріпимо за ноги.

Денис визнає, що більше стрибають дівчата, але при цьому дуже кричать, хлопці стрибають менше, та й не так емоційно. Якщо підрахувати загальну кількість тих, хто встиг стрибнути цього року, то це вже будуть сотні людей. Здебільшого молодь, але якось стрибав і чоловік років п’ятдесяти. Старші люди ходять, дивляться, але стрибати не спішать. Якщо людина вагається, Денис радить краще прийти подивитись як це все відбувається чи проконсультуватись, а тоді уже вирішувати. Часом нас просять допомогли стрибнути. В Житомир частіше приїздять стрибати люди з інших міст – Хмельницького, Києва, Рівного, а місцеві поки ще менш активні. До стрибків допускають людей, які не мають проблем зі здоровям.

Доводиться вірити на слово, але точно можу сказати, що в стані алкогольного сп’яніння у нас не стрибатиме ніхто, - підтверджують організатори. Гроші беремо за використання спорядження, адже воно коштує десятки тисяч гривень, так що прибутку як такого очікувати не варто. Думаємо, що з часом люди оцінять переваги такого екстриму, і не шукатимуть пригод в інших містах. Хоча самі 2 серпня їдемо в Алушту стрибати з 300-метрової скелі.

Команда «Земля прыжков» наразі вирішує ще одне питання – хочуть отримати в міськраді офіційний дозвіл на організацію стрибків постійно Також хочуть внизу під мостом на асфальті розмістити відповідний напис «Земля прыжков», адже зараз їх впізнають за зеленим прапором.

 

 

 

Житомирські дівчата не бояться стрибати з мосту (ФОТО), фото-1
Житомирські дівчата не бояться стрибати з мосту (ФОТО), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...