logo-AAFU

Чемпіонат та Кубок  України з футболу серед аматорських команд 2011 року
Следим за всеми матчами

Асоціація аматорського футболу України створена 2 березня 1998 року.

Згідно з угодою між ААФУ та Федерацією футболу України Асоціації передані права на проведення чемпіонату та розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд.

Спільно з ФФУ Асоціація з 1998 року проводить масові Всеукраїнські змагання з футболу на призи клубу „Шкіряний м’яч“ у трьох вікових групах – серед 11, 12 і 13-річних юних футболістів.

Головним органом управління ААФУ є Конференція. Конференція проводиться один раз на чотири роки. Делегати Конференції заслуховують звіт про роботу за звітний період і обирають на новий термін президента, віце-президентів, затверджують склади виконавчого комітету, ревізійної та контрольно-дисциплінарної комісії ААФУ.

Асоціація аматорського футболу України

Київ, пров. Лабораторний, 7а.
Будинок футболу, к. 301, тел./факс 521-0556

www.aafu.org.ua
[email protected]



{newsections}

Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд 2011 року
Група 1

Турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 ФК «Самбір» (Львівська обл.) 12 8 3 1 24-5 27
2 «Збруч» (Волочиськ Хмельницької обл.) 12 8 1 3 20-12 25
3 ОДЕК (Оржів Рівненської обл.) 12 7 1 4 27-14 22
4 «Арсенал» (Житомир) 12 6 1 4 18-12 22
5 «Авангард» (Новоград-Волинський Житомирської обл.) 12 4 0 8 17-26 12
6 СК «Коростень» (Житомирська обл.) 12 3 2 7 14-20 11
7 «Металург» (Малин Житомирської обл.) 12 1 0 11 9-39 3
на 21.07.2011

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1 Газицький Віктор «ОДЕК» 10 10(2)
2 Рябчук Євгеній Авангард 10 6
3 Ханас Андрій ФК «Самбір» 11 5
4 Леськів Ігор ФК «Самбір» 11 5

І тур

Дата Команда Счет Команда
19.06 «Металург» 2-4  «Авангард»
06.05 СК «Коростень» 2-1 «ОДЕК»
22.05 ФК «Самбір» 4-0  «Збруч»

ІІ тур

Дата Команда Счет Команда
12.06 «ОДЕК» 1-0 ФК «Самбір»
12.06 «Авангард» 3-1 СК «Коростень»
11.05 ФК «Арсенал» 1-0 «Металург» (Малин)

ІІІ тур

Дата Команда Счет Команда
19.06 СК «Коростень» 0-1 ФК «Арсенал»
15.05 ФК «Самбір» 2-0  «Авангард»
11.05 «ОДЕК» 2-1 «Збруч»

IV тур

Дата Команда Счет Команда
08.05 «Арсенал» 0-1 ФК «Самбір»
18.05 «Авангард» 2-1  «Збруч»
18.05 «Металург»  3-2 СК «Коростень»

V тур

Дата Команда Счет Команда
25.05 «Збруч» 3-0 «Арсенал»
29.05 ФК «Самбір» 5-0 «Металург»
29.05 «ОДЕК» 5-0 «Авангард»

VI тур

Дата Команда Счет Команда
01.06 «Арсенал» 2-0 «ОДЕК»
01.06 «Металург» 1-3 «Збруч»
05.06 СК «Коростень» 1-1 ФК «Самбір»

VII тур

Дата Команда Счет Команда
08.06 «Збруч» 3-0 СК «Коростень»
08.06 «ОДЕК» 4-1 «Металург»
08.06  «Авангард» 0-2 «Арсенал»

VIII тур

Дата Команда Счет Команда
15.06  «Авангард» 3-0 «Металург»
15.06 «ОДЕК» 3-0 СК «Коростень»
19.06 «Збруч» 1-1 ФК «Самбір»

IX тур

Дата Команда Счет Команда
22.06 СК «Коростень» 4-1 «Авангард»
22.06 «Металург» 1-6 «Арсенал»
26.06 ФК «Самбір» 1-0 «ОДЕК»

X тур

Дата Команда Счет Команда
29.06 «Арсенал» 3-1 СК «Коростень»
29.06 «Авангард» 1-5 ФК «Самбір»
29.06 «Збруч» 2-1 «ОДЕК»

XI тур

Дата Команда Счет Команда
10.07 «Збруч» +/- «Авангард»
10.07 ФК «Самбір» 3-1 «Арсенал»
10.07 СК «Коростень» 3-0 «Металург»

XII тур

Дата Команда Счет Команда
06.07 «Металург» 0-1 ФК «Самбір»
06.07 «Арсенал» 1-2 «Збруч»
06.07 «Авангард» 3-4 «ОДЕК»

XIII тур

Дата Команда Счет Команда
13.07 «ОДЕК» 1-1 «Арсенал»
13.07 «Збруч» 3-0 «Металург»
17.07 ФК «Самбір» 0-0 СК «Коростень»

XIVтур

Дата Команда Счет Команда
20.07 СК «Коростень» 0-1 «Збруч»
20.07 «Металург» 1-5 «ОДЕК»
20.07 «Арсенал» +/- «Авангард»

Примітка. До фінальної частини виходять команди, які посядуть 1, 2 місця

Кубок України з футболу серед аматорських команд 2011 р.

Попередній етап. 17.08 (середа).
Перші матчі
1. «Збруч» (Волочиськ Хмельницької обл.) – «Тепловик» (Івано-Франківськ) — 0:0.
31.08. «Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Збруч» (Волочиськ Хмельн. обл.) — 3:0 (техн. поразка)

2. ФК «Буча» (Київська обл.) – «Легіон» (Житомир) — 4:0
31.08. «Легіон» (Житомир) – ФК «Буча» (Київська обл.) — 2:0

3. «Олімпік» (Кіровоград) – «Уманьферммаш» (Умань Черкаської обл.) — 1:1 (0:0)
24.08.«Уманьферммаш» (Умань Черкаської обл.) — «Олімпік» (Кіровоград) — 2:1

4. «Совіньйон» (Таїрове Одеської обл.) – «Гвардієць» (Гвардійське АР Крим) — 1:0
31.08. «Гвардієць» (Гвардійське АР Крим) – «Совіньйон» (Таїрове Одеської обл.) — 1:0 (д.ч. 1:1, пп. 4:3)

5. «Колос» (Хлібодарівка Херсонської обл.) – «Агрокапітал» (Суворовське АР Крим) — 1:0
31.08. «Агрокапітал» (Суворовське АР Крим) – «Колос» (Хлібодарівка Херсон. обл.) — 1:2

6. «Ніка» (Харків) – ФК «Попасна» (Луганська обл.) — 0:0
24.08. ФК «Попасна» (Луганська обл.) — «Ніка» (Харків) — 6:1

1/8. 16.08 (вівторок)
1. «ДЮСШ-Зеніт» (Боярка Київської обл.) — «Єдність-2» (Плиски Чернігівської обл.) — 1:7 (0:4)
24.08. «Єдність-2» (Плиски Чернігівської обл.) — «ДЮСШ-Зеніт» (Боярка Київської обл.) — 10:0

1/8 фіналу. 7.09 (середа) та 21.09 (середа)

1. «Тепловик» (Івано-Франківськ) — ОДЕК (Оржів Рівнен. обл.) — (3:3)
Перший матч — (0:2)

2. ФК «Буча» (Київ. обл.) — «Уманьферммаш» (Умань Черкас. обл.) — (6:0)
Перший матч -(1:1)

3. «Гвардієць» (Гвардійське АР Крим) — «Таврія» (Новотроїцьке Херсон. обл.) – (+:-)
Перший матч — (4:1)

4. «Колос» (Хлібодарівка Херсон. обл.) — «Тепловик» (Южноукраїнськ Миколаїв. обл.) — (5:0)
Перший матч — (1:2)

1/8 фіналу. 7.09 (середа)
Матчі-відповіді

11.09. «Самбір» (Львів. обл.) — «Звягель-750» (Новоград-Волин. Житомир. обл.) 8:0
Перший матч — 2:0

ФК «Попасна» (Луганська обл.) — «Нове Життя» (Андріївка Полтав. обл.) - 3:3
Перший матч — 0:3

1/4 фіналу


1. 05.10. Матч-відповідь. «Єдність-2» (Плиски Чернігівської обл.) — ФК «Буча» (Київська обл.) — 2:1 (1:1)
Перший матч — 0:3

2. 05.10. Перший матч. ФК «Самбір» (Львівська обл.) — ОДЕК (Оржів Рівненської обл.) — 4:3 (2:2)
Матч-відповідь — 12.10

3. 05.10. Матч-відповідь. «Гвардієць» (Гвардійське АР Крим) — «Колос» (Хлібодарівка Херсонської обл.) — 3:0 (технічна поразка)

1/4 фіналу

12.10. Матч-відповідь
ОДЕК (Оржів Рівненської обл.) — ФК «Самбір» (Львівська обл.)
Перший матч — 3:4


1/2 фіналу


23.10. Перший матч
ФК «Самбір» (Львівська обл.) — ФК «Буча» (Київська обл.) — 0:1
Матч-відповідь — 30.10

23.10. Матч-відповідь
«Гвардієць» (Гвардійське АР Крим) — «Нове Життя» (Андріївка Полтавської обл.) — 0:0
Перший матч — 1:0