Посмішка – те що, приносить радість кожному! Часто навіть самі медичні працівники неодноразово помічали користь від посмішок і сміху своїх пацієнтів. А ще посмішка може поліпшити Ваш настрій. Та й погодьтеся, що набагато приємніше побачити усміхнену людину, аніж із похмурою міною на обличчі.

Комфортна стоматологія лікаря Колоса, за підтримки сайту міста Житомира 0412.ua, підготували конкурс, присвячений всесвітньому Дню посмішки.

Запрошуємо взяти участь всіх діток!

Умови конкурсу:

1. Надсилайте фото з посмішками на електронну адресу [email protected] з позначкою «фотоконкурс». В листі обов'язково вкажіть ім'я, вік дитини та контактний номер.

На фото обов'язково має бути посмішка!

2. Долучайтесь до нашої групи Facebook та слідкуйте за перебігом конкурсу, зробіть репости. Чим більше ваших друзів, знайомих дізнаються про конкурс і віддадуть свій голос саме за ваше ФОТО, тим самим шанси на перемогу збільшаться.

3. Фото приймаються до 31 вересня!

4. Голосування триватиме з 1 по 7 жовтня .

Переможців буде оголошено на головній сторінці 0412.ua.

5. Нагородження відбудеться у всесвітній День посмішки. Пройде свято в Комфортній стоматології лікаря Колоса, де на маленьких переможців чекатимуть корисні подарунки та цікава екскурсія.

Чекаємо на ваші посмішки!