СтудМіс Житомир

Козина Виктория
Голоси: 558
Опис
ЖНАУ Захоплюється модельным бізнесом,у вільний час спілкується с друзями,на даний момент працює викладачем дефіле в одній із модельних агенств міста Житомира
Токова Виктория
Голоси: 531
Опис
ЖДУ імені Івана Франка Яскравість, радість-стиль мого життя. "Роби добро!"-життєве моє кредо. Коханий, друзі і сім'я-ансамбль щастя і моя фортеця. Аркуш паперу,пензлі і гуаш-малюю все і, кажуть, непогано. Ціную справжніщирі почуття. На цьому все. А що ще мені треба!)
Калиниченко Инна
Голоси: 181
Опис
ЖНАУ Весела,активна,дружелюбна дівчина. Полюбляє спілкування і нові знайомства. Надає перевагу відпочинку з друзями в компанії,замість сидіння дома у телеві3ора. В людях цінує чесність,справедливість,відвертість і доброту. Мріє податись в кругосвітню подорож в компанії найкращих друзів. Життєве кредо:"Живи на повну. Життя дається лише раз"
Бондарь Татьяна
Голоси: 166
Опис
Житомирський торгово-економічному коледж КНТЕУ весела, дружелюбна та енергійна, займається спротом, захоплюється творчістю та мистецтвом, обожнює танцювати, співає. Так як її професія звязана з кулінарією- смачно готує)
Ярош Диана
Голоси: 119
Опис
У кожної людини є своє призначення . Своє Діана бачить у допомозі людям. Вона вважає,що завжди можна знайти можливість робити добро. Тому що,краса-це не тільки зовнішні дані,а і гармонія душі.
Терещук Ирина
Голоси: 90
Опис
ЖДТУ інтереси:танці,спорт,фотографія,ретуш На її думку,людина повинна себе вдосконалювати і самостійно творити своє життя. Живе керуючись цим правилом. Для Ірини важливо отримувати насолоду від усього , що вона робить.
Синьковская Елена
Голоси: 80
Опис
ЖНАУ Полюбляє активний відпочинок, хорошу компанію, читати книги і подорожувати. Від життя намагається брати тільки позитивні сторони.
Руденко Кристина
Голоси: 78
Старжец Дарина
Голоси: 72
Опис
ЖНАУ Майбутній економіст ,а тому вміє добре рахувати гроші . Займалася 9 років плаванням. На даному етапі життя професійно займається модельним бізнесом і аеробікою . Обожнює писати вірші,і мріє видати свою книгу . Вірить що всі люди все ж таки добрі й щирі. Вважає , що життя занадто коротке, щоб витрачати його на дієти, жадібних чоловіків і поганий настрій
Копылова Анастасия
Голоси: 60
Опис
Навчаюся на другому курсі в коледжі ЖНАЕУ ,на дизайнера інтерєра. Ліплю з полімерної глини прикраси ;роблю іграшки із шерсті ;малюю. Від конкурсу очікую позитивних емоцій,яскравих вражень.
Талько Алёна
Голоси: 55
Опис
Житомирський Інститут Медсестрінтства. Медицину вибрала тому що з самого дитинства мріє хоч якось допомагати людям . Любить велику галасливу, веселу компанію . Також любить проводити час з близькими людьми. Хобі - заняття фотографією. Також займається співом і відвідує заняття в модельному агентстві. Альона щаслива, тому що у неї є прекрасна родина, а значить у неї є все!
Остринская Юлия
Голоси: 53
Опис
ЖДТУ Весела, енергiйна, життэрадiсна i цiлеспрямована. Люблю подорожувати i вiдкривати для себе щось нове. Моi'м хоббi э лiплення гiпсових скульптрур. Також активно приймаю участь у рекламних зйомках. Вiрю в те, до мрii' здiйснюються, якщо прикладати максимум зусиль для i'х здiйснення.
Минчук Ирина
Голоси: 50
Опис
ЖДТУ Має масу захоплень і хобі. Цікавиться мистецтвом зокрема живописом .. Захоплена верховою їздою і великим тенісом. Має масу цілей і одну виразно велику мрію, яка вже на підході до здійснення
Янковская Ольга
Голоси: 45
Опис
ЖДТУ Цілеспрямована, життєрадісна дівчина, любляча танці, психологію, друзів і шоколадний коктейль:) радує оточуючих своїм позитивом і статтями про життя
Елисеева Лиза
Голоси: 43
Опис
Житомирський Інститут Культури і Мистецтв. Навчається на дизайнера. Любить малювати. Вільний час проводить з друзьямі.В житті хоче стати успішною. У людях цінує доброту, чесність, розуміння
Пустовойт Ангелина
Голоси: 38
Опис
ЖДУ імені Івана Франка, ННІ іноземної філології. Викладає англійську мову дітям та дорослим,телеведуча (дитяча передача "А ось і я"), фотомодель. Хоббі - рукоділля (вишивка, ляльки, декорації). Полюбляє на вулиці підкормлювати бездомних собак
Герасимчук Марина
Голоси: 38
Опис
ЖДУ ім. І.Франка Життєве кредо - ніколи не опускати руки. А будь-які негаразди намагаюсь сприймати з почуттям гумору і з посмішкою на обличчі. Прагну досягти успіху у всіх сферах життя - сім'я, кар'єра та захоплення.
Косюк Александра
Голоси: 35
Опис
Житомирське музичне училищу ім. В.С. Косенка. займається пошиттям одягу і дезайнерською діяльністю. займається спортом,10 років професійно грає на фортепіано. Позитивна і енергійна дівчина. Її життєве кредо: завжди йти вперед не озираючись назад і все буде добре!!
Стецюк Марина
Голоси: 33
Опис
Житомирский кооперативный колледж бизнеса и права. Займається в модельній школі, мріє стати топ моделлю. Любить кататися на мотоциклі і слухати метал.)
Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

Студенческий-конкурс-красоты-в-Ижевске-225x300   
 30.03 розпочалася підготовка до самого конкурсу, який відбудеться 26.05 в Житомирському Драматичному театрі ім. І.Кочерги. Дівчат очікує 2 місяці старанної підготовки та плідної праці над собою, адже «Студміс Житомира 2013» - найграндіозніший конкурс нашого міста та області вцілому. Переможниця даного конкурсу представлятиме Житомирщину на всеукраїнському конкурсі «СтудМіс України 2013», який проходитиме в м.Києві.

   «СтудМіс Житомира 2013» проходитиме в нашомі місті вперше. Київський оргкомітет обрав організатором та координатором минулорічну учасницю конкурсу краси «СтудМіс України 2012», переможницю конкурсу «СтудМіс Житомира 2012», студентку ЖДТУ –Невмержицьку Світлану.

   Організатори обіцяють неперевершений конкурс та цікаву шоу-програму.

  Участница, которая по мнению посетителей сайта победит — станет еще и обладательницей невероятного приза и титула от сайта 0412.ua

Організатор конкурсу – Невмержицька Світлана