Наші люди

Про конкурс

наші
0
412.ua представляє новий проект "Наші люди"

Щоб та не говорили, але місто – це передусім його люди. Саме вони створюють ім’я, кують історію, піднімають на хвилю успіху або занурюють у вир знеславлення. Житомир та Житомирщина завжди гордилися своїми людьми. Імена житомирян, які прославлені на весь світ, добре відомі. Але чи знаєм ми багато про тих, хто без слави та почестей, своєю добросовісною щоденною роботою робить нашу область кращою?

Хто наважиться оцінити роботу лікаря, справжнього професіонала, котрий щоденно рятує чиїсь життя, пряцю педагога, який вкладає у розум і серця наших дітей знання, або простого двірника, котрий створює для нас гарний настрій щоранку, коли ми виходимо зі своїх квартир і бачимо чистий під’їзд,  бездоганний газон і акуратні доріжки.

Сталевари та машиністи, слюсарі та водії, бібліотекарі та докери, токарі та астрономи, пекарі та столярі… Не важливо, хто ти, якщо працюєш добросовісно і з повною самовіддачею, якщо ти робиш свою маленьку справу ДОБРЕ. І ми хотіли, щоб про цих людей дізнався Житомир.

Саме тому ми і створили новий проект – «Наші люди». На нашому сайті ви зможете дізнатися детально про людей, з досягненнями яких ми хотіли познайомити мешканців Житомирщини.

Ми сподіваємось, що це стане початком великої акції, і що до нашого проекту приєднаєтесь і ви.

Розповідайте нам про своїх сусідів, знайомих, друзів – людях нашого міста та області, які не менш за інших заслуговують слів вдячності.

Авторизація
або
Ще не зареєстровані?
Реєстрація
Зареєструйтеся на сайті та використовуйте
можливості сайту на 100%
або
Вже зареєстровані?
Забули пароль?
Введіть E-mail і ви отримаєте лист з посиланням для створення нового пароля