Бояться чуток, які розповсюджує їхня ж машина пропаганди: про теракти у російських населених пунктах на кордоні з Україною

Бояться чуток, які розповсюджує їхня ж машина пропаганди: про теракти у російських населених пунктах на кордоні з Україною.

У терактах російські спецслужби планують звинуватити ЗСУ та добровольчі батальйони, щоб створити емоційну картину «звірств українських націоналістів». Теракти можуть подаватись, як помста українців за Бучу і Краматорськ і як виправдання жорстокості проти українського мирного населення.

Читайте також: На Житомирщині чоловік пожертвував для військових 2 свині

Що вже трапилось:

  • У Бєлгородській області підірвали ділянку залізниці, після чого там оголосили про створення добровольчих народних дружин, які мають патрулювати вулиці міста.
  • Житель Курська влаштував у місті салют, чим викликав лавину дзвінків у поліцію від місцевих жителів, які вирішили, що почався обстріл міста.

Загалом високий рівень терористичної небезпеки встановили у Бєлгородській, Курській, Брянській та Воронежській областях. Він триватиме до 25 квітня, росіянам в цих регіонах радять менше відвідувати місця масового скупчення людей, завжди мати при собі документи, повідомляти поліцію про підозрілих осіб.

Джерело: Олексій Білошицький

Патрульна поліція Житомирської області

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

Читайте також: Протитанкіст ЗСУ: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні»