• МФК "Житомир" в матчі з "Гірником" здобуває перші очки в аматорському чемпіонаті України
10:02, 3 травня 2016 р.

У суботу, 30 квітня, муніципальний футбольний клуб "Житомир" провів свій другий офіційний поєдинок в аматорському чемпіонаті України. На домашньому полі "Спартаку" наші футболісти приймали чинного володаря аматорського кубку, команду "Гірник" з Соснівки, Львівської області.

Попри свята, гра знову зібрала повний стадіон - за офіційним протоколом на трибунах було 2000 вболівальників. Вже на початку матчу вільних місьць на трибуні майже не було, а частині глядачів дозволили вболівати за команду за лівими воротами.

Цього разу адміністрація клубу врахувала недоліки дебютного поєдинку з "Малинськом" - на стадіоні працювали стюарти, які слідкували за порядком, а на вході всіх перевіряли на наявність небезпечних предметів. Допомогу в організації порядку МФК "Житомир" надавали громадські формування "Варта Батьківщини" та "Поліський щит", а також вихованці спортивного клубу "Бойове самбо".

Серйозну роботу провів і тренерський штаб. Житомирські футболісти вже з перших хвилин гри спробували грати першим номером. І хоча на старті це не надто вийшло, але дуже швидко МФК "Житомир" все ж перехопив ініціативу. Вже на 12 хвилині капітан команди Максим Зайнчковський неочікувано, сильно і небезпечно пробив по воротам, але, на жаль, м'яч пролетів поруч зі стійкою.

На 32 хвилині один на один з голкіпером вийшов Олексій Михалюк, але, не зумівши обіграти кіпера гостей, поцілив м'ячем прямо в руки останньому.

Після цього житомиряни мали ще декілька нагод для взяття воріт. Але жоден реалізувати так і не вдалося. Другий тайм так само пройшов за переваги господарів, але голів глядачі так і не побачили. Втім вболівальники залишилися задоволені грою команди і особливо, тим прогресом, який за тиждень показали гравці МФК "Житомир".

Нульова нічия принесла житомирянам перше очко в аматорському чемпіонаті. В іншому поєдинку в групі один ФК "Малинськ" вдома обіграв ФК "Луцьк" з рахунком 2:1.

Таким чином після двох турів лідером групи стає саме "Малинськ" в активі якого вже 6 очок. У "Гірника" друга позиція і чотири очки. МФК "Житомир" займає третю сходинку із одним очком. ФК "Луцьк" залишається на дні турнірної таблиці, маючи нуль очок і дві поразки.

В останній грі І кола, яка відбудеться вже в неділю, 8 травня, МФК "Житомир" зіграє перший гостьовий поєдинок із ФК "Луцьк".

Чемпіонат України з футболу серед аматорів

Група 1

ІІ тур.

МФК "Житомир" – "Гірник" – 0:0

Житомир, стадіон "Спартак", 2000 глядачів

МФК Житомир: Міхєєв Дмитро, Праслов Володимир, Шевчук Дмитро, Єлісєєв Олександр, Зайнчковський Максим, Федоренко Микола, Короткий Тарас, Слюсар Сергій, Марченко Богдан (66, Омельянчук Микита), Вакула Дмитро, Михалюк Олександр (84, Борисюк Володимир)

"Гірник": Коваленко Анатолій, Домальчук Олег (81, Дева Андрій), Підкіпняк Володимир, Портянко Олександр, Кондюк Роман, Мацюра Іван, Хмизов Богдан, Сень Юрій (55, Кузьміч Роман), Буй Микола (71, Сеьків Тарас), Богданов Микола (62, Ільїн Віталій), Данилюк Іван.

Попередження: Вакула Дмитро (15), Михалюк Олексій (18), Марченко Богдан (32) - Буй Микола (38), Данилюк Іван (48), Хмизов Богдан (77)

"Гірник" – ФК "Луцьк" – 7:0 (4:0)

17:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка). 440 глядачів

Голи: Хмизов (10, 20), Сень (22), Данилюк (38), Богданов (49), Дева (57), Кузьміч (65).

Нереалізований пенальті: Богданов (49 - Гірник)